Personal tools
You are here: Home / Members / Lars Reinskou / Nyhetsartikler / Færder'n 2014 Resultater
Navigation
 

Færder'n 2014 Resultater

Vi gratulerer herr Våghals med seieren, og venter i spenning på at han forteller sin historie for oss her på www.flers.......

Resultat Flerskrog Bane T Start 12:30 13/6-2014

Plass Seilnr Båt Skipper Forening Båttype HCP Reell Korrigert
1 NOR-242 Vaaghals Odd Marius Rosvold Viken Flerskrogseilere TRT1200 1,24 09:41:58 12:01:38
2 NOR-231 Sisteskirk Geir Almquist Viken Flerskrogseilere TRT1200 1,154 10:48:24 12:28:15
3 NOR-292 PLAYSTATION 3.0 Mike Ljungberg-Tvedt Kongelig Norsk Seilforening Catana431 0,857 14:34:02 12:29:03
4 NOR-350 SeaGul Tom Kvalvågnes Viken Flerskrogseilere T-35 Trimaran 1,471 08:56:48 13:09:38
5 NOR-252 Rastløs Lars Reinskou Moss Seilforening TRT1200 1,145 11:48:20 13:31:03
6 NOR-340 Tre Søstre KRISTIAN AANDAHL Tønsberg Seilforening Corsair 36 1,163 11:57:30 13:54:27
7 NOR-296 Katla Johan Hansteen Holmestrand Seilforening TC1070 1,071 13:22:00 14:18:57
8 NOR-14440 Double Pleasure Arne Sandsbakk Frognerkilen Seilforening Av 1860 Lagoon 400 0,789 19:34:52 15:26:58
9 NOR-281 Amarone Per Halvor Rønningen Holmestrand Seilforening Lagoon 400 0,789 19:48:51 15:38:00
10 NOR-274 Diddy Wah Diddy Bernt Biberg Viken Flerskrogseilere Rackam 26 1,24 14:34:56 18:04:55
11 NOR-249 KATOLINE Guy Bøhler Viken Flerskrogseilere TRT1200 1,181 DNF  
11 NOR-331 Little Scarlet Hans Borchsenius Viken Flerskrogseilere Dragonfly 25 1,154 DNF  
11 NOR-354 Panta Rei Tor Rabe Innherred Seilforening Farrier F-22R 1,22 DNF  
11 N-C-989 Tilia Erik Larnøy Viken Flerskrogseilere Katamaran 0,815 DNF  
11 NOR-4 ALA Peer Moberg Kongelig Norsk Seilforening SeaCart 26 1,327 DNS  

 

 

Resultat Bane T "Overall - Korrigert tid":

Plass totalt Seilnr Båt Skipper Båttype HCP Korrigert
1 NOR-12000 Trucknor Wolfpack Thomas Nilsson TP52 1,366 11:38:28
2 SWE-3 Draklunne Mattias Wilson Bavaria 38 match 1,006 11:58:28
3 NOR-10929 Blaane Bård Sæthre Dufour34 0,936 12:01:11
4 NOR-242 Vaaghals Odd Marius Rosvold TRT1200 1,24 12:01:38
5 SWE-215 Jesus For Life Ulf Jacobsson J/97 0,947 12:06:59
6 NOR-9618 Felicia IV Eirik Brekke X-382 0,983 12:12:20
7 NOR-86 Kylie Knut Nygaard X-35 One Design 1,013 12:12:31
8 NOR-12443 White Shadow Torkjel Valland Landmark 43 1,134 12:12:33
9 NOR-12575 Extase Nils Kamfjord X34 0,962 12:13:03
10 NOR-9362 eXpence Bernt Ove Bessesen X-362 Sport 0,983 12:13:19
11 NOR-12143 Santa Claus Landmark Landmark 43 1,133 12:13:37
12 SWE-69 Blur Peter Gustafsson J/111 1,075 12:13:52
13 SWE-19 DAD Sprtswear Anders Nordström Arcona 410 1,059 12:16:21
14 NOR-11189 piXeline Henning Hansen X-442 MK-1 1,052 12:17:27
15 NOR-13048 Consensus Harald Hamran X-34 0,963 12:17:39
16 NOR-10168 Fortitude Erling B. Skallerud First 40.7 1,029 12:17:48
17 NOR-10925 Doris Alexander Grinvoll Brorson Dufour 34 0,938 12:18:11
18 SWE-6 Zlatan Lars Wikander Finn Flyer 36 1,028 12:18:15
19 NOR-202 Vortex Martin Moe X-35 1,013 12:18:51
20 NOR-13540 Magic Aasmund Drolsum King 40 1,076 12:20:17
21 NOR-9100 Virginia Michael Nygaard Bashford 36 1,029 12:20:53
22 NOR-12343 DESTIN TORE KANDAHL LANDMARK 43 1,133 12:22:02
23 USA-40777 first tracks SVENN ERIK HANSEN first 40.7 1,031 12:22:50
24 NOR-15125 Breezin Morten Gaarud Xp 38 1,036 12:23:51
25 NOR-10910 ILLE MORO LUDVIG DAAE Bavaria 42Match 1,048 12:24:05
26 NOR-14073 Bloom Pål Rødseth X-34 0,964 12:24:12
27 NOR-9629 CB`N Kjell Norli CB365 0,994 12:24:27
28 NOR-14760 Illuminati Håkon Hjorthøy Grand Soleil 43B 1,031 12:24:58
29 NOR-9095 Chaos Morten Opstad Swan 48 1,085 12:25:24
30 NOR-22 Team Elleville Erik Brantzeg X-35 One Design 1,013 12:25:34
31 NOR-14397 Olivia Ola Brunvoll Luffe 40.04 1,045 12:27:07
32 NOR-231 Sisteskirk Geir Almquist TRT1200 1,154 12:28:15
33 NOR-14538 Venus Egil Norli Xp 38 1,035 12:28:23
34 NOR-292 PLAYSTATION 3.0 Mike Ljungberg-Tvedt Catana431 0,857 12:29:03
108 NOR-350 SeaGul Tom Kvalvågnes T-35 Trimaran 1,471 13:09:38
141 NOR-252 Rastløs Lars Reinskou TRT1200 1,145 13:31:03
166 NOR-340 Tre Søstre KRISTIAN AANDAHL Corsair 36 1,163 13:54:27
182 NOR-296 Katla Johan Hansteen TC1070 1,071 14:18:57
204 NOR-14440 Double Pleasure Arne Sandsbakk Lagoon 400 0,789 15:26:58
209 NOR-281 Amarone Per Halvor Rønningen Lagoon 400 0,789 15:38:00
224 NOR-274 Diddy Wah Diddy Bernt Biberg Rackam 26 1,24 18:04:55

 

 Resultat Bane T "Overall - Seiltid":

Plass Seilnr Båt Skipper Forening Båttype Reell
1 NOR-12000 Trucknor Wolfpack Thomas Nilsson Kongelig Norsk Seilforening TP52 08:31:19
2 NOR-350 SeaGul Tom Kvalvågnes Viken Flerskrogseilere T-35 Trimaran 08:56:48
3 NOR-242 Vaaghals Odd Marius Rosvold Viken Flerskrogseilere TRT1200 09:41:58
4 NOR-16000 Rå Glede Anne Grete Eidsvig Asker Seilforening HH42 10:26:00
5 NOR-15500 NorXL Otto B. Backe Kongelig Norsk Seilforening XP 50 10:45:07
6 NOR-12443 White Shadow Torkjel Valland Bergens Seilforening Landmark 43 10:45:59
7 NOR-12143 Santa Claus Landmark Kongelig Norsk Seilforening Landmark 43 10:47:30
8 NOR-231 Sisteskirk Geir Almquist Viken Flerskrogseilere TRT1200 10:48:24
9 NOR-12242 Al Capone Christian von Trepka Bundefjorden Seilforening GP42 10:51:33
10 NOR-12343 DESTIN TORE KANDAHL Asker Seilforening LANDMARK 43 10:54:56
11 NOR-12233 More Chaos Rune Sundvall Kongelig Norsk Seilforening Swan56R 11:00:50
12 NOR-14700 TOO Bonita Knut G. Heje Kongelig Norsk Seilforening Xp 44 11:13:10
13 DEN-5455 Black Jack Barbara Welding FSC Swan 60 11:18:00
14 NOR-13950 NORsteam Sindre Skrede Bærum Seilforening Farr 40 OD 11:20:07
15 SWE-69 Blur Peter Gustafsson CCYC J/111 11:22:40
16 NOR-12212 SOLO Rune Aasberg Bundefjorden Seilforening Express 40 11:23:38
17 SWE-8790 CarbonCave Per Asp Nesodden Seilforening ILC 40 11:24:59
18 NOR-9095 Chaos Morten Opstad Kongelig Norsk Seilforening Swan 48 11:27:00
19 NOR-13540 Magic Aasmund Drolsum Soon Seilforening King 40 11:28:00
20 NOR-50 Xeffekt Jørn-Erik Ruud Moss Seilforening X-41 11:29:10
21 NOR-12383 Jysla Løye Stein Egil Svendsen Stavanger Seilforening Farr 40 OD 11:33:44
22 SWE-19 DAD Sprtswear Anders Nordström GKSS Arcona 410 11:35:20
23 NOR-66 2. kryss Vidar Utne Bærum Seilforening X-41 11:35:27
24 NOR-11189 piXeline Henning Hansen Drammens Seilforening X-442 MK-1 11:41:00
25 NOR-13853 MATCHLESS 2 Hans Christian Holst Kongelig Norsk Seilforening IMX 45 11:43:10
26 NOR-4444 Kjappfot Hans Wang Kongelig Norsk Seilforening X-482 11:45:10
27 NOR-85 Dacapo Jørgen G. Heje Kongelig Norsk Seilforening J 111 11:45:40
28 NOR-11604 Skagerrak Thorstein Saanum Kongelig Norsk Seilforening Dufour 44 11:47:25
29 NOR-9200 Karin Kenneth Grant Kongelig Norsk Seilforening dufour 44 11:47:58
30 NOR-252 Rastløs Lars Reinskou Moss Seilforening TRT1200 11:48:20
31 NOR-10910 ILLE MORO LUDVIG DAAE Bundefjorden Seilforening Bavaria 42Match 11:50:00
32 SWE-10668 Cutting Edge II Rune Werner Nesodden Seilforening X-482 11:53:05
33 NOR-38 Basses Venner Didrik Godaker Tønsberg Seilforening X-41 11:53:10
34 SWE-3 Draklunne Mattias Wilson GKSS Bavaria 38 match 11:54:11
35 NOR-14397 Olivia Ola Brunvoll Mandal Seilforening Luffe 40.04 11:54:57
36 NOR-10168 Fortitude Erling B. Skallerud Asker Seilforening First 40.7 11:57:00
37 NOR-340 Tre Søstre KRISTIAN AANDAHL Tønsberg Seilforening Corsair 36 11:57:30
136 NOR-296 Katla Johan Hansteen Holmestrand Seilforening TC1070 13:22:00
186 NOR-292 PLAYSTATION 3.0 Mike Ljungberg-Tvedt Kongelig Norsk Seilforening Catana431 14:34:02
187 NOR-274 Diddy Wah Diddy Bernt Biberg Viken Flerskrogseilere Rackam 26 14:34:56
225 NOR-14440 Double Pleasure Arne Sandsbakk Frognerkilen Seilforening Av 1860 Lagoon 400 19:34:52
226 NOR-281 Amarone Per Halvor Rønningen Holmestrand Seilforening Lagoon 400 19:48:51
« February 2019 »
February
MoTuWeThFrSaSu
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Upcoming Events
Årsmøte Mar 07, 2019 07:00 PM - 09:00 PM
IMM 2019 Jul 25, 2019 - Jul 28, 2019 — Karlskrona Sweden
Previous events…
Upcoming events…